Oferta dla młodzieży

Marzysz o karierze piosenkarskiej?  Chcesz grać w zespole muzycznym?

Zapraszamy na zajęcia śpiewu rozrywkowego, emisji głosu, a także gry na instrumentach klawiszowych, gitarze klasycznej, elektrycznej, basowej, kontrabasie czy saksofonie. W programie zajęć także praca z mikrofonem, ruch sceniczny, interpretacja piosenki, improwizacja jazzowa. Nauka na różnych poziomach, także od podstaw!

To jedyna szkoła w mieście, w której pracują muzycy jazzowi, absolwenci renomowanych uczelni muzycznych o specjalności jazz i muzyka rozrywkowa.

Gwarantujemy prowadzenie zajęć na wysokim poziomie edukacyjnym. Profesjonalizm kadry gwarantuje fachowe przekazywanie niezbędnej wiedzy i umiejętności swoim podopiecznym.

Organizujemy recitale i koncerty naszych uczniów z udziałem publiczności, mediów, rodziny i przyjaciół, a najlepsi uczniowie biorą udział w różnych konkursach i festiwalach

Zapisy trwają przez cały rok !!!