Oferta dla dorosłych

Lubisz śpiewać?  Chcesz grać na instrumentach?

Chcesz realizować swoje pasje i marzenia?

Nie czekaj dłużej !

Zapraszamy na zajęcia do naszej szkoły muzycznej, na lekcje śpiewu rozrywkowego, gry na instrumentach, a także zajęcia poprawnej mowy dla osób zawodowo posługujących się głosem.

W miłej atmosferze przekażemy Ci wiedzę i umiejętności w wybranej dziedzinie.

Zapoznaj się z ofertą naszej szkoły muzycznej. Wybierz zajęcia dla siebie, skontaktuj się z nami i przyjdź na darmowe konsultacje.

Nasza szkoła muzyczna dla dorosłych oferuje kursy, na których nauczana jest nauka śpiewu lub gry na instrumentach np. fortepianie lub pianinie, gitarze dla dorosłych.

Pragniemy zapewnić Wam alternatywę dla ognisk muzycznych oraz państwowych szkół muzycznych.

Przyjmujemy także dorosłych uczniów w każdym wieku i pomagamy im realizować swoje marzenia, ucząc ich śpiewu oraz gry na instrumentach, takich jak gitara, pianino lub fortepian.

Zdecydowanym atutem naszej szkoły muzycznej dla dorosłych jest doświadczona kadra, która służy swoją wiedzą i umiejętnościami, sprawiając że lekcje odbywają się w miłej atmosferze i są dla ucznia niezwykle korzystne.

W naszej szkole zajęcia prowadzone są zarówno w trybie indywidualnym, jak i grupowym. Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla osób, które pragną zrealizować swoje marzenie i rozpocząć naukę gry na gitarze, pianinie lub fortepianie dla dorosłych, a także takich, które chcą powrócić do nauki po dłuższej przerwie i odświeżyć umiejętności.

Nasze lekcje śpiewu stanowią doskonały sposób, by wyćwiczyć emisje głosu i poprawić swoją dykcję. Na naszych zajęciach nauczysz się także interpretacji piosenek, improwizacji jazzowej oraz pracy z mikrofonem.

Nauka gry na instrumentach opiera się na wielu stylach oraz instrumentach takich jak gitara, fortepian lub pianino. Niezależnie od tego, jaką muzykę preferujesz, u nas nauczysz się wykonywać swoje ulubione utwory.