Półkolonie

Zapraszamy na warsztaty artystyczne w formie półolonii, które odbedą się w naszej szkole poczas ferii zimowych w dniach 29 stycznia – 2 lutego 2018 r.

Zajęcia prowadzone będą na terenie naszej placówki oraz na zorganizowanych wycieczkach plenerowych.

Półkolonie artystyczne to oferta skierowana do dzieci rozpoczynających przygodę z muzyką, plastyką oraz aktorstwem oraz tych dzieci, które posiadają już w/w umiejętności w stopniu podstawowym. Zajęcia są prowadzone w formie zabawowej tak, aby zainteresować dzieci i zaszczepić chęć obcowania ze sztuką, a także rozwijać ich dotchczasowe umiejętności artystyczne.

Dla kogo?:

• Warsztaty artystyczne w formie półokolonii skierowane są dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat.

Jakie zajęcia oferujemy?:

• śpiew, emisja głosu, przygotowanie piosenki solo i w zespole

• gra na instrumentach (pianino, gitara, instrumenty Orfa)

• praca z mikrofonem

• zabawy rytmiczne i improwizacja

• gra na bum bum rurkach

• kręcenie teledysku

• rysunek, malarstwo

• aktorstwo, ruch sceniczny

• projekcje filmowe

• niezliczona ilość gier, zabaw i konkursów

• wyjście zorganizowane np. Stefa Wysokich Lotów, tory wspinaczkowe Flash itp.

Przykładowy plan dnia:

07.30 – 09.00 zajęcia świetlicowe

09.00 – 9.30 drugie śniadanie

09.30 – 12.30 warsztaty artystyczne / wyjście

12.30 – 13.30 obiad

13.30 – 15.30 zajęcia popołudniowe, warsztaty, zajęcia artystyczne

15.30 – 16:30 podwieczorek, zajęcia świetlicowe, odbiór dzieci

Cena zawiera:

• szereg artystycznych warsztatów, wycieczki, gry i zabawy.

• opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, dyplomowanych muzyków, instruktorów śpiewu rozrywkowego i emisji głosu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 – 16:30,

• wyzywienie (obiad: zupa, drugiego danie, napój/ podwieczorek: owoc lub drożdzówka).

• ubezpiecznie NNW

Jak się przygotować?:

• Uczestnicy przynosza swoje drugie śniadanie, napój,

• Wygodny strój, obuwie na zmianę,

• Oprócz zajęć w budynku, dzieci powinny być przygotowane na wyjście na zewątrz.

• Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać przy sobie legitymacje szkolną oraz bilety autobusowena na wyjazdy wycieczkowe (dokładny plan wyjazdów podany będzie najpóźniej pierwszego dnia półkolonii).

• ubrania, kreacje , rekwizyty do teledysku ( wg uznania i ustaleń w trakcie półkolonii).

Termin :

29 stycznia – 2 lutego 2017 roku

koszt:

ZAPISY:

kontakt@vocszkola.pl

zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko, datę urodzenia, pesel, adres, numer kontaktowy do rodzica.

OPŁATA:

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł na konto:

nr konta Alior Bank

lub osobiście w biurze szkoły przy ul Ryskiej 1 bud. E

W tytule przelewu należy wpisać Półkolonie, imię i nazwisko dziecka.

Pozostała kwota płatna najpóźniej do 25 stycznia 2018 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA JEDYNE W NASZYM MIEŚCIE WARSZTATY MUZYCZNE W FORMIE PÓŁKOLONII DLA DZIECI!

skontaktuj się z nami

e- mail: kontakt@vocszkola.pl