O Szkole

Szkoła Dźwięków VOC to alternatywa dla państwowych szkół muzycznych i ognisk muzycznych, w której osoby w każdym wieku mogą realizować swoje muzyczne pasje i marzenia.

Szkoła dźwięków VOC to przede wszystkim wysoce wyspecjalizowana kadra, która w rzetelny sposób przekazuje zdobytą podczas dotychczasowej praktyki oraz wielu lat nauki na renomowanych polskich uczelniach muzycznych wiedzę i umiejętności, dbając przy tym o miłą i bezstresową atmosferę.

Nasze atuty:

• miła atmosfera,

• zajęcia indywidualne i grupowe,

• zajęcia na różnym poziomie, także nauka od podstaw,

• zajęcia od 8.00 do 21.00 i w weekendy.

Program zajęć obejmuje:

Naukę śpiewu rozrywkowego, emisję głosu, interpretację piosenki, dykcję, a także improwizację jazzową. Dodatkowo praca z mikrofonem i ruch sceniczny.

Naukę gry na instrumentach klawiszowych, pianinie, gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej.

Zajęcia umuzykalniające i wokalne dla dzieci w wieku przedszkolnym, grupy 4-7 osobowe.

Emisja głosu dla osób dorosłych, zawodowo posługujących się głosem (aktorzy, nauczyciele, pedagodzy, prawnicy itd.):

• impostacja głosu,
  • ćwiczenia oddechowe,
  • ćwiczenia artykulacyjne z elementami logopedii,
  • nauka poprawnej emisji u osób z problemami głosowymi.