Sara Świątkowska

Fortepian i instrumenty klawiszowe

Sara Świątkowska - pianistka

Swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku 6 lat, uczęszczając do Państwowej Szkoły Muzycznej w Ełku, gdzie rozpoczęła naukę gry na fortepianie. Obecnie studentka fortepianu na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina. Zafascynowana muzyką klasyczną, czerpiąca inspirację z muzyki ludowej, bałkańskiej i góralskiej, kochająca całym sercem jazz i muzykę filmową - to cała ona. Zaangażowana w wiele projektów muzycznych i teatralnych, czynnie udziela się również w zespołach grających muzykę chrześcijańską.
Oprócz tego bardzo zainteresowana wiedzą na temat rozwoju osobistego, którą także wykorzystuje na swoich zajęciach, ucząc dzieci i młodzież jak wygrywać w życiu czy jak uwierzyć w siebie. Ma w sobie dużo pasji i pozytywnej energii, którą chce zarażać wszystkich swoich uczniów.