Katarzyna Zalewska

Wokal, emisja głosu, logopedia


Katarzyna Zalewska - wokalistka, aktorka, logopeda


Ukończyła Policealne Studium Wokalno- Aktorskie w Białymstoku i w 2016 roku uzyskała tytuł aktora scen muzycznych, gdzie wokalnie prowadziła ją Marta Wróblewska oraz Marcin Ozga. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Logopedia z Fonoaudiologią na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz studia podyplomowe na kierunku Kształcenie Głosu i Mowy na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Śpiewa od dziecka. To jej największa pasja, którą pragnie wciąż rozwijać i zarażać nią innych. Interesuje się głosem i stara się podchodzić interdyscyplinarnie do jego rozwoju- nie ignorując aspektów psychologicznych, czy medycznych.

Swoje artystyczne umiejętności rozwijała też na różnych warsztatach, m.in. Voicingers, „Głos, ciało, obecność” z Jarkiem Sacharskim, warsztatach jazzowych prowadzonych przez Annę Serafińską, bluesowych z Daną Gillespie, musicalowych z Wojciechem Kościelniakiem, Complete Vocal Technique z Katarzyną Idzikowską, gospel z Lawrencem Johnsonem, z TGD, warsztatach Urbanator Days. Była też uczestniczką Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Puławach, gdzie pracowała pod okiem Janusza Szroma.
W 2017 roku ukończyła dwuletni kurs Arteterapii i Terapii Zajęciowej w Wojewódzkim Ośrodku Animacji i Kultury w Białymstoku.