Anna Stella Trojanowska

Fortepian i instrumenty klawiszowe, rytmika

Anna Stella Trojanowska - pianistka, tancerka, pedagog

Edukację muzyczną rozpoczęła w wieku sześciu lat. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Białymstoku w klasie fortepianu oraz Prywatną Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Białymstoku w klasie fortepianu. Zafascynowana tańcem oraz rytmiką otarła się o kilka grup tańca nowoczesnego oraz Samorządowe Ognisko Baletowe w Białymstoku. Ukończyła 2 letni kurs instruktorski z tańca w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku. W 2015 roku ukończyła licencjat na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku na kierunku: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej o specjalności: muzyka szkolna. Obecnie rozpoczęła studia magisterskie na tym samym kierunku w tej samej Uczelni. Brała udział w licznych seminariach i warsztatach dla nauczycieli, m.in. wychowanie przez sztukę. Swoje umiejętności doskonali współpracując ze Stowarzyszeniem Społeczno-Kulturalnym Tak, Stowarzyszeniem Miłośników Muzyki Musica Sacra w Białymstoku oraz Impresariatem Muzycznym Pro Art.