Szkoła Musicalowa SM Ryska

SZKOŁA MUSICALOWA RYSKA 1 TO PIERWSZE I JEDYNE TAKIE MIEJSCE W BIAŁYMSTOKU, IDEALNIE PRZYSTOSOWANE ABY PRZYGOTOWAĆ PROFESJONALNE DZIECI I MŁODZIEŻ NA PODBICIE TEATRALNYCH DESEK!

Tu w jednym miejscu pokażemy Ci jak wykorzystać swoje umiejętności, a także nauczymy Cię:

-ŚPIEWAĆ,

-TAŃCZYĆ,

-GRAĆ.

Na naszej powierzchni 360m2 znajdziesz dwie profesjonalne taneczne sale oraz aż cztery idealnie przygotowane pod zajęcia muzyczne, wokalnie, aktorskie.

Opracowaliśmy specjalny plan nauczania dopasowany do trzech grup wiekowych:

I: 7-10 lat

II: 11-15 lat

III: 16-19 lat

Uwzględniamy również zawsze połączenie grup  na poszczególne zajęcia, w celu integracji oraz przeprowadzenia specjalnych ćwiczeń gdzie różnice wynikające z wieku są dodatkowym atutem.

Zajęcia odbywać się będą w każdą SOBOTĘ (począwszy od 5.IX.2015), obejmować będą aż 4 godziny zajęć z zakresu:

- ŚPIEWU

-TAŃCA

-AKTORSTWA

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas na smryska@gmail.com a wiadomości zwrotnej otrzymasz wszystkie szczegóły dotyczące samego przesłuchania oraz tego jak się do niego przygotować!

Zaglądaj też na nasz FanPage na Facebooku

SZKOŁA MUSICALOWA RYSKA 1

gdzie na bieżąco pojawiać się będą informacje o nas .

KONTAKT:

smryska@gmail.com